Jesteś tutaj: O nas

O nas

Nowoczesne domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Realizujemy budowę domów jednorodzinnych wolnostojących oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni od 100m2 do 150m2 z garażami i miejscami parkingowymi . Domy wyróżniają się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem a duża ilość przeszkleń i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawiają, że są to budynki idealne do życia rodzinnego. Wszystkie domy można nabyć zarówno w stanie surowym zamkniętym jak i w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Domy wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje znaczące ograniczenie hałasów dochodzących z zewnątrz. Perfekcyjnie zaizolowane przegrody zewnętrze i wentylacja mechaniczna sprawiają, że domy staną się dla właścicieli prawdziwym domowym zaciszem.
Ściany wykonane są z materiałów o bardzo dobrych własnościach tłumienia dźwięków i dużej bezwładności cieplnej.
Jako formę ogrzewania wybraliśmy wydajne ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach domu zasilane przez wysokiej klasy dwufunkcyjny kocioł gazowy.

Domy wyposażone zostały w niezwykle szczelną i nowoczesną stolarkę okienną z wykorzystaniem energooszczędnego, trzyszybowego szklenia w którym przestrzenie pomiędzy szybami zostały wypełnione kryptonem.
Każdy dom posiada instalację wentylacji mechanicznej, która umożliwia systematyczną wymianę powietrza na świeże, ogranicza przedostawanie się do wnętrza domu pyłków, kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń.
Ponadto domy wyposażone są także w instalację centralnego odkurzacza z możliwością podłączenia się w każdym z pomieszczeń w domu.
Nasze domy cechuje przemyślane rozmieszczenie przeszkleń, które zapewnia optymalne doświetlenie a wysokiej jakości stolarka okienna ogranicza utratę ciepła wpływając na zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Duże przeszklenia ograniczają także konieczność zużywania energii elektrycznej na potrzeby doświetlania pomieszczeń.

Wygodny podjazd przed garażem stwarza możliwość parkowania dwóch aut jednocześnie.
Przydomowy ogród to drzewa ozdobne zasadzone wzdłuż wewnętrznej linii ogrodzenia oraz wysokiej jakości trawnik.
Umowa rezerwacyjna na etapie budowania domu daje możliwość własnej aranżacji pomieszczeń w pewnym zakresie oraz zaplanowania szeregu instalacji wg własnej koncepcji/projektu.